Informácie o nás

Naše štúdio krásy a zdravia u Romany sa nachádza na Miletičovej ulici 1,  štvrté poschodie, č. dverí 403, časť Ružinov. Možnosť parkovania v nákupnom centre Central.

Druhé štúdio krásy a zdravia u Romany sa nachádza v krásnej okrajovej časti Bratislavy, v Devíne. Ak sa tam niekedy vyberiete na výlet, napriklad za turistikou, nezabudnite navštíviť aj toto milé študio, kde nájdete relax, oddych, ochutnáte najzdravší čaj na svete podľa Vášho výberu ak sa zaujímate o zdravú výživu, detoxikáciu, chudnutie bez hladovania ale aj priberanie na svalovej hmote, športovci deti dospelí aj starší, sme tu pre Vás, zaparkovať môžete rovno pred domom.

ROBÍME KOMPLETNÉ PORADENSTVO O ZDRAVEJ VÝŽIVE, predávame produkty zdravej výživy, ktoré si možete zakupit na mieste,odkyslenie organizmu a kto má záujem o kozmetiku, môže chodiť pravidelne na ošetrenie tváre, na rôzne masky, alebo si môže kozmetiku zakúpiť a my ho naučíme správne ju používať. Naši klienti si obľúbili produkty a tie sa stali súčasťou ich každodenného jedálnička. Nezaťažujú organizmus, čistia telo, cítite sa ako znovuzrodení, viac vládzete, ste pohyblivejší a plní elánu.

Treba sa telefonicky objednať, pracujeme od 8:00 ráno do 19:00, podľa dohody aj cez víkend. Od pondelka do štvrtka sme v meste, piatok a cez víkend nás nájdete v Devíne.

Tešíme sa na Vás